درجشن گلریزان کاشان با جمع‌آوری ۶۹۵ میلیون تومان زمینه آزادسازی ۱۷۹ نفر از محکومان غیرعمد این شهر فراهم شد. به گزارش ایلنا، «نیکنام » رئیس زندان کاشان در مراسم جشن گلریزان کاشان، محکومین جرایم غیرعمد ستاد دیه شهرستان کاشان در سال ۹۶ را ۱۷۹ نفر اعلام کرد و گفت: ازاین تعداد ۱۲۲ نفر محکومین مالی، […]

درجشن گلریزان کاشان با جمع‌آوری ۶۹۵ میلیون تومان زمینه آزادسازی ۱۷۹ نفر از محکومان غیرعمد این شهر فراهم شد.

به گزارش ایلنا، «نیکنام » رئیس زندان کاشان در مراسم جشن گلریزان کاشان، محکومین جرایم غیرعمد ستاد دیه شهرستان کاشان در سال ۹۶ را ۱۷۹ نفر اعلام کرد و گفت: ازاین تعداد ۱۲۲ نفر محکومین مالی، چک و سفته ، ۴۱ نفر مهریه و نفقه و ۱۶ نفر محکومین دیه غیرعمد تصادفات و حوادث کارگاهی هستند.

رئیس زندان کاشان در ادامه با ارائه گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی و قرآنی زندانیان این شهرستان طی یک سال گذشته، کمک خیرین برای آزادی زندانیان غیر عمد را اقدامی موثر و مفید در جامعه ارزیابی کرد و گفت : کمک خیرین طی سالیان گذشته توانسته چشم های منتظر پشت میله‌های زندان را روشن و آنها را به آغوش گرم خانواده شان بازگرداند.

وی، ضمن تشکر و قدردانی از آیات عظام نمازی، موسوی و اعتمادی نسبت به تشویق خیرین درکمک برای آزادی زندانیان غیرعمد کاشان، از آزادی ۷ نفر  از ابتدای سال‌جاری تاکنون بدون اینکه وارد زندان شوند از طریق کمک ستاد دیه این شهرستان خبرداد و گفت : از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۲۷۴ میلیون تومان از طریق خیرین برای آزادی زندانیان غیر عمد کاشان کمک شده است.

درادامه این مراسم علی فرزانه مدیرعامل ستاد دیه شهرستان کاشان ، از آزادی ۳۰۴ نفر از محکومین غیرعمد با جمع آوری ۶۷۰ میلیون تومان درجشن گلریزان سال گذشته ، خبرداد و گفت : ۲۱ نفر از این محکومین زن و ۲۸۳ نفر مرد بوده اند.

فرزانه با اشاره به اینکه ۸۱ نفر از این افراد محکومین دیه ، ۱۷۱ نفر بدهکار مالی و ۵۲ نفر به خاطر نفقه و مهریه بوده اند، گفت : تعداد ۹۳ نفر از این افراد در بدو ورود به زندان و ۲۱۱ نفر آزادی زندانی بوده‌اند .

وی، با اشاره به اینکه این تعداد زندانی با مبلغ بیش از ۱۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان آزاد شدند، گفت : تعهد خیرین ۶۷۰ میلیون تومان، کمک بلاعوض ستاد دیه کشور ۶۳۶ میلیون تومان و گذشت شاکیان بیش از ۵ میلیاردتومان بوده است.

جشن گلریزان کاشان شب گذشته با حضور خیرین و روسای دادگستری شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل ، آیت الله سید محمد موسوی امام جمعه آران و بیدگل ، آیت الله اعتمادی مدیر حوزه های علمیه آیت الله اعتمادی (ره) کاشان ، حجت الاسلام علوی امام جمعه نوش آباد ، رئیس اتاق بازرگانی، رئیس اداره زندان ، معاونین سیاسی اجتماعی ، اداری مالی فرمانداری ویژه و جمعی از مسئولان شهرستان کاشان در مجموعه پذیرایی رویال این شهرستان برگزارشد.

دسته بندی: سیاسی برچسب ها:
مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد